کُـلگِــــر
 
تعداد بازدیدکنندگان : 147862

فتـوبلاگ  لیتـک

کلیک کنید


شنبه 11 اسفند‌ماه سال 1386
تحریم مجله خانواده سبز از طرف جامعه اهل سنت

به گزارش خبر نگار سنی نیوز از شهرستان قشم:امام جمعه اهل سنت قشم در ادامه خطبه دوم روز جمعه مورخه ۳/۱۲/۸۶
این حرکت زشت مجله خانواده سبز را به شدت محکوم کردند واز مسؤلین زیربط خواستند تا با نویسنده این مقاله به شدت برخورد شود ،شیخ عبد الرحیم خطیبی در ادامه افزودندتا زمانی که مجله خانواده سبز بطور رسمی از جامعه اهل سنت عذر خواهی نکند..

______________________________________ 

از طرف جامعه اهل سنت مجله خانواده سبز تحریم شد
جوانان اهل سنت با ار سال اس.ام .اس از طریق موبایلهای خود به یکدیگرخواستارتحریم مجله خانواده سبز شدند طبق آخرین خبرها این عمل که بطور خود جوش بوده دربسیاری از نقاط ایران درحال انجام می باشد.
 smsمتن
با سلام ،توهین مجله خانواده سبز شماره ۱۹۵ صفحه ۹۲ به همسر رسول خدا محکوم است لطفا به دوستان خود ارسال فرمایید ،به احترام  ام الممنین عایشه صدیق-رضی الله عنها همسر گرامی پیامبر از خرید مجله خانواده سبز جداً خودداری شود.
به گزارش خبر نگار سنی نیوز از شهرستان قشم:
امام جمعه اهل سنت قشم در ادامه خطبه دوم روز جمعه مورخه ۳/۱۲/۸۶این حرکت زشت مجله خانواده سبز را به شدت محکوم کردند واز مسؤلین زیربط خواستند تا با نویسنده این مقاله به شدت برخورد شود ،شیخ عبد الرحیم خطیبی در ادامه افزودندتا زمانی که مجله خانواده سبز بطور رسمی از جامعه اهل سنت عذر خواهی نکند من این مجله را نخواهم خرید این حرکت جناب شیخ عبد الرحیم خطیبی مورد حمایت نماز گزاران قرار گرفت آنان با  سر دادن شعار الله اکبر ،مرگ بر منافق انزجار خود را از این حرکت توهین آمیز اعلام نمودند.

منبع: سنی نیوز


   
 

طراح: نوید

عناوین آخرین یادداشت ها
آرشیو