کُـلگِــــر
 
تعداد بازدیدکنندگان : 147862

فتـوبلاگ  لیتـک

کلیک کنید


سه‌شنبه 1 اردیبهشت‌ماه سال 1388
از کوزه برون همان تراود که در اوست.

مایلی کهن سمبل ادب و اخلاق

بسمه‌تعالی
مردم عزیز، قهرمان و دوست داشتنی ایران سربلند و همیشه جاوید. این روزها پس از بازی شرافتمندانه ای که تیم سایپا با جوانان برومند و شایسته اش برابر رقیب خود انجام داد و به اذعان همه؛ تیم سایپا صرفا به ارائه یک بازی با برنامه، کاملا جوانمردانه و پاک پرداخت؛ اما متاسفانه هم به هنگام مسابقه و هم طی روزهای اخیر مورد هجوم ناجوانمردانه ترین الفاظ در میدان مسابقه و بیرون از آنکه تنها از شعبان بی‌مخ‌ها و نوچه هایشان بر می‌آید؛ پرداختند و درصدد آن هستند که ضعف‌های فنی خود را به این و آن نسبت بدهند و هر آنچه که خود و نوچه هایشان لایق آن هستند با سیاه نمایی هر چه تمام‌تر به این و آن نسبت داده، تا شاید بتوانند ضعف های فنی خود را به نوعی از چشم این و آن پنهان و لاپوشانی کنند.
لذا به همین منظور به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می‌کشند می‌گویم که از گل دقیقه 90 سایپا و پیامی که آن گل به پهنای ایران عزیز اسلامی داشته؛ پند گرفته و هر چه سریعتر دست از نوچه بازی و نوچه پروری برداشته از کارهای ناصواب و عوام فریبی دست بردارند.
بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می‌شود.
محمد مایلی کهن

۱۳۸۸/۰۱/۳۰
 ۱۳:۳۱

 این ادبیات مربی ارزشی !!!!!!!!! تیم ملی ماست.  

نظر خداداد عزیزی: 

به شخصه اگر از کسى ناراحت باشم حتماً به زبان مى آورم یا در مقابل عمل زشت واکنش نشان می دهم اما معتقدم نباید در بحثها، جدالها و درگیری  ها از یکسرى لغات استفاده کرد،لغاتى که به خود فرد ربطى ندارد. اینکه قد امیر قلعه نوعى کوتاه است حکمت خداوند است که اگر این مسئله دست خود آدم هابود حتماً چند سانتی مترى بلندتر می شدند! خداداد ادامه داد:از حاجى مایلى که انسانى معتقد و مذهبى هستند و همواره به ما هم تأکید می کردند حرمتها را حفظ کنیم بعید بود شخصى را به خاطر قد و قامتش به تمسخر بگیرد، بالاخره همه ما را خداوند آفریده و از من گرفته تا خود آقاى مایلی کهن عیب و نقص داریم و نباید دیگران را بابت قد بلند و کوتاه یا مثلاً کچلى مسخره کنیم. عزیزى گفت: درا ین وضعیت تیم ملى نیاز به آرامش دارد وایجاد تنش به ضرر خودمان است. امیدوارم تمام حرف و حدیثهاى گذشته همین امروز خاتمه یابد تا به تیم ملى آسیبى نرسد.

 

هشدار شدید مجلس به فردوسی پور! 

شبکه ایران: کمیته تربیت بدنی مجلس شورای اسلامی به رفتار عادل فردوسی پور در برنامه تلویزیونی نود که با حضور سرمربی جدید تیم ملی روی آنتن رفت به شدت اعتراض کرد.

اعضای کمیته تربیت بدنی مجلس ضمن حمایت از مایلی کهن به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان، به مصاحبه انتقادآمیز مجری برنامه تلویزیونی 90 با وی اعتراض کردند.

این کمیته اعلام کرده است:"عادل فردوسی پور حق نقد این مربی ارزشی نظام جمهوری اسلامی را نداشته است و در صورت ادامه این روند بایستی پاسخگوی نوع رفتار خود باشد. در صورت نیاز نیز مسئولان صدا وسیما باید در مقابل نمایندگان توضیحاتی درباره عملکرد برنامه 90 ارائه دهند." 
 
کدخبر: ۷۹۴۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۳۸۸ - ۰۰:۳۵

 

 

بعد نوشت: 

 

زمستان رفت و روسیاهی به زغال ماند.امیر قلعه نویی لیگ برتر را فتح کرد. مایلی کهن از سرمربیگری تیم ملی برکنار شد. 

یک بار دیگر این بخش از گفته های او را مرور کنید: 

 

((بدیهی است هیچ دستی برتر و بالاتر از دست خداوند عزوجل نیست و اوست که اگر بخواهد کسی را خوار نماید، خوار و اگر کسی را عزیز بداند عزیز خواهد کرد.))


   
 

طراح: نوید

عناوین آخرین یادداشت ها
آرشیو