کُـلگِــــر
 
تعداد بازدیدکنندگان : 147862

فتـوبلاگ  لیتـک

کلیک کنید


جمعه 1 تیر‌ماه سال 1386
امنیت از ابتدایی ترین حقوق یک شهروند است.

محله اوزیها به عنوان یکی از قدیمی ترین محلات شهر بندرعباس و از هسته های اصلی آن مدتهاست که از نا امنی شدید رنج می برد.به طوری که در هیچ ساعتی از روز برای عبور و مرور در کوچه های آن احساس امنیت نخواهید داشت.

مدتهاست که تعدادی موتور سوار ناشناس گاه و بیگاه به زورگیری و شرارت در این محله می پردازند اما متاسفانه هیچ اقدامی برای رفع این معضل صورت نمی پذیرد. ظرف ۲-۳ سال اخیر بسیاری از اهالی این محله و رهگذاران دیگر در این محله مورد حمله زورگیران واقع شده و بعضا مورد اصابت چاقو نیز قرار گرفته اند. اما با کمال تاسف با وجود استمداد مکرر اهالی از مسئولین این معضل کماکان به قوت خود باقی است.

ابزار زورگیری

کار تا جایی پیش رفت که اخیرا امام یکی از معروفترین مساجد استان در این محله که از سادات محترم این محله است نیز از تیغ چاقوی زورگیران در امان نماند و موجب واکنش جناب سید عبدالباعث قتالی امام جمعه محترم اهل سنت بندر عباس در خطبه های نماز جمعه و استمداد ایشان از مسئولین امر شد.

به هیچ عنوان شایسته نیست  که با سهل انگاری مسئولین در دستگیری چند  فرد شرور اهالی این محله علت این کوتاهی را عمدی و مربوط به تفاوت شهروند سین و شین بدانند.

 


   
 

طراح: نوید

عناوین آخرین یادداشت ها
آرشیو